MobilniPodpora.cz

Ainol Novo9 SPARK - Manuál a firmware

Manuál

Ainol Novo 8,9 - CZ manuál (PDF)

 
Aktualizace firmwaru ve zkratce:
  • Nabijte tablet alespoň na 50 %
  • Zazálohujte si osobní soubory z tabletu - data z tabletu budou během updatu smazána

Přepnutí z čínštiny
Pokud se po aktualizaci firmwaru nachází po restartu tablet v čínštině, není se třeba bát. Stačí klepnout na ikonu s aplikacemi (symbol šesti teček), následně sjet v levé nabídce na symbol se znakem „A“ (viz výše) a pak klepnout na první položku. Zde pak již stačí vybrat požadovaný jazyk (češtinu).

cestina

 

Oficiální firmware

2013.02.01-V1 - datum vydání 1.2. 2013. POZOR, nahrávání firmwaru probíhá přes počítač a speciální software. Určeno pro pokročilejší uživatele. Návod s přesnějšími pokyny je součástí souboru ZIP.
 
2013.03.20 - datum vydání 20.3. 2013. Firmware zlepšuje kvalitu signálu Wi-Fi. Obsahuje několik čínských aplikací, které se dají vypnout přes Nastavení - Aplikace. POZOR, nahrávání firmwaru probíhá přes počítač a speciální software. Určeno pro pokročilejší uživatele. Návod s přesnějšími pokyny je součástí souboru ZIP.
 

Podporované firmwary

2013.04.25 feiyu mod - datum vydání 25.4. 2013. Firmware zlepšuje odezvu klávesnice a upravuje signál Wi-Fi. Soubor nakopírujte na paměťovou kartu. V menu Nastavení - Zálohování a obnovení dat vyberte volbu Recovery Mode. Po spuštění Recovery módu proveďte wipe data/factory reset a wipe cache partition. Teprve poté vyberte položku apply update from external storage. Po provedení update znovu proveďte wipe a poté zvolte reboot system now. 
 
2013.06.04 - datum vydání 4.6. 2013. Přidává podporu Androidu 4.2. POZOR, nahrávání firmwaru probíhá přes počítač a speciální software. Určeno pro pokročilejší uživatele. Návod s přesnějšími pokyny je součástí souboru ZIP. Po prvotní instalaci je nutné přepnout tablet z tureckého jazyka. Informace o turečtině se poté bude objevovat pouze po zapnutí úplně vypnutého tabletu, přibližně po dobu jedné sekundy na obrazovce.
 

Jiné 

Podpora YouTube - pokud vám YouTube aplikace přehrává pouze zvuk, ale už ne obraz, nainstalujte tuto verzi. Před istalací nezapomeňte odebrat předchozí verzi YouTube!
 

Proč nakupovat právě u nás

Žádná registrace
U objednávky stačí vyplnit jen základní kontaktní údaje.

Jsme plátci DPH
Ceny zboží v e-shopu jsou zobrazeny včetně DPH.

Poštovné zdarma
U objednávek nad 3000 Kč zasíláme zboží zdarma.

Rychlé odbavení
Zboží, které máme skladem, odesíláme do 24 hodin.

Možnosti dopravy

Osobní převzetí (Rousínov - 9-15 hod)
Česká pošta / PPL nad 3000 Kč
Česká pošta / PPL – převodem
Česká pošta / PPL – dobírka
Zásilkovna / Heuréka Point nad 3000 Kč
Zásilkovna / Heuréka Point – platba předem
Zásilkovna / Heuréka Point – platba při převzetí
Slovensko – PPL – Platba předem na SK účet
Slovensko – PPL – dobírka
Slovensko – Zásilkovna – Platba předem
Slovensko – Zásilkovna – dobírka

zdarma
zdarma
90 Kč
110 Kč
zdarma
50 Kč
70 Kč
200 Kč

250 Kč
130 Kč
180 Kč