MobilniPodpora.cz

Articles

S100

Aplikace SeniorCare

Aplikaci pro systém Android naleznete zde.

QR kód aplikace pro systém iOS naleznete zde.

Po instalaci aplikace SeniorCare je nejprve nutné provést registraci. Zvolte libovolný Název účtu a heslo a jeho potvrzení. Vyplňte telefonní číslo SIM karty umístěné v Cube1 S100 a do pole Kód zadejte IMEI1 telefonu Cube1 S100 (IMEI zjistíte pomocí kódu *#06#), případně oskenujte kód z krabičky telefonu. Zařízení ještě nějak pojmenujte, případně můžete přidat fotografii osoby vlastnící telefon a zvolte Registrace. Po registraci se vrátíte zpět na přihlašovací obrazovku, kde zadejte zaregistrované údaje. Pro snazší spouštění doporučujeme zatrhnout volbu Zapamatovat si heslo. Nebudete jej tak muset pokaždé vyplňovat.

 

Upozornění: v telefonu, ve kterém vyplňujete registraci musí být vložena SIM karta.

Upozornění: Pro sledování telefonu je nutné do registrace v aplikaci zadat IMEI1 telefonu S100.

Aplikace standardně zobrazuje polohu sledovaného telefonu. Vidíte, zda je poloha určena pomocí GPS signálu, nebo jen pomocí základnových stanic (LBS). Dále se zde zobrazuje přehled o kapacitě baterie. Po klepnutí na ikonu telefonu se dá na přístroj zatelefonovat, ozubené kolečko zpřístupňuje podrobnější nastavení.

Screenshot 02s

Pod jedním účtem můžete mít spárovaných více telefonů Cube1 S100, přepínáte mezi nimi v horní černé liště, kde je zobrazeno jméno aktuálně sledovaného přístroje (dle pojmenování při registraci).

Spodní záložky zobrazují kromě aktuální polohy ještě možnost ohraničení, ve které je možné určit, že v okamžiku překročení nastavené hranice dojde na smartphone upozornění. Hranici nastavujete pomocí tlačítek + a –.

Tip: Doporučujeme nastavit hranici pro odeslání upozornění s dostatečnou tolerancí, protože při pohybu v budovách není možné použít přesné určení polohy pomocí GPS. Poloha přes LBS se může lišit až o několik kilometrů – v závislosti na místních podmínkách a hustotě základen daného operátora.

V historii se zobrazuje přehled o pohybu zařízení ve vybraném časovém úseku.